Home INFO Свадбата ќе почека, Џенифер Лопез искрено за нејзините брачни планови

Свадбата ќе почека, Џенифер Лопез искрено за нејзините брачни планови

реклама:G Natural

Во неодамнешното карантин интервју за емисијата на Елен Деџенерис, актерката и пејачка Џенифер Лопез покрај останатите прашања за кариерата и корона вирусот и откри на јавноста и детали за нејзините планови со свадбата.

Имено таа пред неколку месеци се вери со пензионираниот бејзбол играч Алекс Родригез и планираа голема венчавка. Но заради вирусот таа додала дека свадбата ќе ја одложат на неколку месеци бидејки сакаат да имаат голема свадба со многу гости.

И исто така нејзината желба била таа да биде во црква бидејки претходните бракови за неа се случиле од погрешни причини и дека љубовта со Алекс е сигурна дека ќе трае вечно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------