Home INFO Ќерката на Цеца за промена без гола фотка, Анастасија објави среќно селфи

Ќерката на Цеца за промена без гола фотка, Анастасија објави среќно селфи

реклама:G Natural

Во време на изолација заради коронавирусот јавните фаци некако навикнавме да ги гледаме опуштени без шминка и фризура помалку дотерани и во нивните домови.

Ќерката на Цеца постојано е активна на социјалните мрежи а времето во карантин го минува дел во куќата во Белград кај мајка си, а дел и кај нејзиниот дечко во Нови Сад.

После сите секси фотки покрај неговиот базен таа реши да објави сефи каде што е насмеана и нашминкана, на што додала: „Кога ќе се нашминкаш по два месеци“.

Кој ќе биде следниот предизвик на Анастасија нема да има потреба да чекаме долго.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------