Home INFO Во време на криза Карлеуша се пофали со подарок од 40.000 евра...

Во време на криза Карлеуша се пофали со подарок од 40.000 евра (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Не сите се во криза заради коронавирусот, Јелена Карлеуша на својот Инстаграм се пофали со нов скапоцен подарок кој што вреди околу 40 000 евра.

Пејачката е позната по скапите и брендирани модни парчиња а со оглед на тоа дека нејзиниот сопруг Душко сеуште добро заработува таа редовно може да си ги приушти.

Имено Карлеуша деновиве се фали со нејзиниот нов часовник „Ролекс“ за кој што не го криеше задоволството со своите фанови па веднаш го стави на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------