Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ЕСТРАДАТА ВО ПАНИКА: Цеца е позитивна на корона вирусот!

ЕСТРАДАТА ВО ПАНИКА: Цеца е позитивна на корона вирусот!

реклама:G Natural

Откако вчера го направи тестот за Ковид-19 вирусот по информацијата дека на неодамнешната забава имало гости кои биле заболени, таа денеска го добила резултатот дека е позитивна.

По информацијата дека на неодамнешната прослава по повод раѓањето на нејзиното внуче имало една водителка и фризер кои биле заболени од вирусот, таа веднаш направила тестирање за себе и блиските од семејството.

Тестот покажал дека таа е позтивна а сега се прави комплетно тестирање на сите гости меѓу кои и голем број познати балкански ѕвезди.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------