Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ЕСТРАДНО МАСОВНО ТЕСТИРАЊЕ: Кој се бил на прославата кај Цеца?!

ЕСТРАДНО МАСОВНО ТЕСТИРАЊЕ: Кој се бил на прославата кај Цеца?!

реклама:G Natural

Откако Цеца Ражнатовиќ и нејзиниот син Вељко имаат позитивен тест на корона вирусот и се веќе во изолација гостите кои што беа на прославата по повод раѓањето на детето на Вељко и Богдана се во паника и масовно се тестираат.

Бидејки Цеца е една од најголемите балкански ѕвезди нејзиниот круг на пријатели е голем па се подразбира и самата прослава да биде со многу гости и познати ѕвезди.

Меѓу оние кои со своето семејство се одзваа на поканата и присуствуваа на забавата во домот на Цеца биле: Снежана Џуришиќ со ќерката, Јована и Жељко Јоксимовиќ, Мирко Шијан со Богдана Родиќ сестрата од невестата, Душица Јаковљевиќ, Александра Пријовиќ, Маја Беровиќ, Ацо Пејовиќ со сопругата, Стеван Радивоевиќ и многу други.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------