Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive По шпекулациите за развод, Ким Кардашијан со емотивна роденденска порака за Канје...

По шпекулациите за развод, Ким Кардашијан со емотивна роденденска порака за Канје Вест (фото)

13
реклама:Лето во Банско

Откако низ светските таблоиди наголемо се шпекулира за можниот развод и несогласувањата помеѓу Ким Кардашијан и Канје Вест таа сеуште не се изјаснила на ова прашање, но затоа со емотивна порака и серија фотографии му го честиташе 42-риот роденден на својот сопруг.

Покрај новите фотки таа објавила и серија фотографии кои што никогаш не ги постирала а се заедно со Канје.

View this post on Instagram

Happy Birthday to my King

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------