Home INFO Еве каде Дарко Лазиќ ќе ја дочека Новата Година

Еве каде Дарко Лазиќ ќе ја дочека Новата Година

реклама:G Natural

Дарко Лазиќ денес ја напушти бањата во која се опоравува од сообраќајната несреќа.

Со возило на итната помош тој е однесен на преглед на Институт за ортопедско-хируршки болести.

Ќе биде добро, но потребно е трпение. Докторот кој ме прегледа ми рече дека неверојатно добро напредувам – изјавил Лазиќ за српски Блиц.

Нa прашањето од новинарот каде ќе ќе ја дочека Новата Година, Дарко насеман одговорил:

– Нова Година во бања, во соба!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------