Home INFO Мисицата падна во несвест, водителката „мртва ладна“ (видео)

Мисицата падна во несвест, водителката „мртва ладна“ (видео)

реклама:G Natural

Неколку девојки кандидатки за мис беа гости во емисија на српската ТВ Хепи.

Во еден момент, кога камерата беше насочена кон неа,на една од девојките и се слоши и падна во несвест.

Водителката не се снајде баш најдобро во непријатната ситуација. Таа само изусти само „опа“ и продолжи со разговорот со гостинот во студио и покрај тоа што девојката лежеше на земја .

Набргу потоа беше најавен снимен материјал, а мисицата се онесвестила од глад па и бил даден сендвич.

Погледнете во видеото како таа паѓа, а водителите не реагираат.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------