Home INFO Плејбој зајачицата повторно притворена за фотографирање гола на јавни места /фото+16/

Плејбој зајачицата повторно притворена за фотографирање гола на јавни места /фото+16/

Instagram
реклама:Лето во Банско

Мариса Папен или пoвеќе позната како плејбој моделот што се слика гола на јавни места била уапсена од страна на полицијата бидејки на јавно место се сликала пред базиликата Св.Петар нормално гола.

Во истата фото сесија која што заедно со фотографот ја објавила на интернет таа направиа и фотографии како седи гола на Библијата, и како лежи врзана на голем дрвен крст.

Таа и нејзиниот фотограф биле пуштени од притвор после неколку часа а веднаш после тоа ги објавиле и останатите фотографии.

Ова не и е прв пат на плејбој зајачицата да биде уапсена заради позирање гола на јавно место. Истото тоа го доживеа и во близина на Луксор каде што позирала со поглед кон пирамидите.

Ако сакате да погледнете повеќе фотки од нејзините фото сесии, ѕирнете во нејзиниот Инстаграм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------