Home INFO Еве каде летуваше Лила Филиповска (фото+видео)

Еве каде летуваше Лила Филиповска (фото+видео)

реклама:Велигден со Стаф

Нашата позната тв водителка Лила Филиповска го живее животот со полна пареа.

Атрактивната Лила и покрај работните обврски, не пропушта да се почести себе си со фино патување и да се релаксира.

Деновиве таа летуваше на првиот крак во Грција.

И како што и доликува, водителката престојува во еден луксузен спа центар и не заборава да ги почести своите фанови со по некоја провокативна фотографија.

На здравје одмор Лила, си го заслужи!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------