Home INFO Еве како беше кај Лепа Брена на слава (видео)

Еве како беше кај Лепа Брена на слава (видео)

реклама:Лето во Банско

Пејачката Лепа Брена и нејзиното семејство денес имаа куќна слава во чест на Свети Архангел Михаил.

И оваа година, семејството Живојиновиќ се потрудило се да биде во совршен ред.

Еве дел од атмосферата во куќата на најпознатата пејачка на бившите ЈУ простори!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------