Home ЗАБАВА Видео Еве како ќе се разладуваме ова лето (видео)

Еве како ќе се разладуваме ова лето (видео)

реклама:G Natural

Со оглед на состојбата со Ковид -19, вирусот кој ја стави во мирување целата планета, неизвесно е дали ќе имаме можност ова лето да ги посетиме омилените туристички дестинции.

Не очајувајте, овие дечки измислија начин како да се разладат.

Тие ја обложиле тракторската приколка со целофан и ја наполниле со вода, а потоа скокале во неа.

Направиле движечки базен во Нови Травник, Босна и со тоа се пофалиле на YouTube.

Погледнете го видеото:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------