Home INFO Горда сум и среќна: Цеца Ражњатовиќ има огромна причина за славење!

Горда сум и среќна: Цеца Ражњатовиќ има огромна причина за славење!

реклама:G Natural

Таа е една од најслушаните пејачки, а нејзината популарност не се намалува со години.

Цеца постави нов рекорд, најголем на Балканот кој е крунисан со златна плакета, “Golden Award” која ја доделува YouTube.

“Една убава вест за мене, во овие тешки времиња. Горда сум и среќна, славиме милион! Во период кога сме осудени времето да го поминуваме дома, еден од изворите на мирот е музиката, па верувам дека многу фанови се присетуваат на моментите кога заедно пеевме на моите концерти. Едвај чекам тоа да го повториме” – им се заблагодари Цеца на своите фанови.

View this post on Instagram

❤️ @milosnadazdin ❤️ @laziclaza ❤️

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------