Home INFO Еве како изгледа ќерката на Аца Лукас, таа се појави прв пат...

Еве како изгледа ќерката на Аца Лукас, таа се појави прв пат на телевизија со својот татко

реклама:G Natural

Фол пејачот Аца Лукас е татко на четири деца и како што вели тој горд на нив затоа што сами заработуваат.

Таков е случајот со неговата ќерка Милјана која што иако не е љубител на медиумите сепак неодамна се појави во една телевизиска емисија со својот татко.

Таа не ја сака јавната професија и работи веќе неколку години како шминкерка во Гранд продукција, не живее луксузен живот, не вози луксузен автмобил и не троши куп пари на маркирана облека.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------