Home INFO Откако порно снимката стигна до сопругот на Јелена Карлеуша, тој инсистира на...

Откако порно снимката стигна до сопругот на Јелена Карлеуша, тој инсистира на развод веднаш!

реклама:Велигден со Стаф

Во центарот на вниманието на сите балкански медиуми и понатаму продолжува да биде секс скандалот помеѓу пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш.

И таман кога помисливме дека бурата малку се стиша и се ќе се среди или подзаборави на сопругот на Јелена, Душко Тошиќ анонимно му го испратиле порно видеото од неговата сопруга и босанскиот фудбалер.

Извори блиски до Душко велат дека во тој момент го обземало голем бес. Веднаш и се јавил на Јелена и ‘и рекол дека веднаш сака развод и дека не сака да слушне никакви изговори.

Тој инсистирал таа веднаш да дојде во Кина кај него за да разговараат и да се договорат околу поделбата на имотот и за алиментацијата за децата.

-Тој ќе се потруди што побрзо да се разведат за да не стигнат кинеските милиони на неговата сметка, кој во никој случај несака да ги подели со пејачката – вели изворот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------