Home INFO Еве како изгледа партнерката на Огнен Амиџиќ, месец дена по породувањето

Еве како изгледа партнерката на Огнен Амиџиќ, месец дена по породувањето

реклама:G Natural

Мина Наумовиќ, новата сопруга на српскиот водител Огнен Амиџиќ на 09 Март го роди синот Перун.
Гордите родители секојдневно уживаат со бебето, а убавата Мина моментите ги споделува на Инстаграм профилот.

Мина, која пред породувањето беше дел од тв шоуто на Огнен, неодамна објави дека синот наполнил еден месец, а сега, очигледно првпат по породувањето излегла но ноќен провод.

Со својот сопруг и во друштво на пејачката Марија Микиќ, Мина ужива во некој од белградските локали.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------