Home INFO Еве како изгледал Даниел Редклиф на аудицијата за филмот „Хари Потер“

Еве како изгледал Даниел Редклиф на аудицијата за филмот „Хари Потер“

реклама:Велигден со Стаф

Ги обожавате филмовите на  Хари Потер?

Тогаш веројатно и ќе ви се допадне ова видео.

Но, дали паметите како актерите изгледаа на самиот почеток кога излезе првиот филм?

На YouTube постои снимка од првата аудиција на Даниел Редклиф за улогата на Хари Потер во која повеќе од очигледно е зошто токму тој ја добил улогата.

Погледнете ја снимката:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------