Home INFO Еве како лесно можете да ја исчистите гумата на старките

Еве како лесно можете да ја исчистите гумата на старките

реклама:G Natural

Љубителите на старките добро знат колку брзо нивната гума се валка, па често ги перат.

Сега, дознавме феноменален трик.

Еве како гумата да ви биде бисерно бела и тоа без перење.

Заборавете на скапите препарати, затоа што потребна ви е само паста за белеење на забите и четкичка.

Со четкичката втријте ја пастата и за само неколку минути вашите патики ќе бидат бели – без перење.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------