Home INFO Еве како сопругата на славниот тенисер ја поддржа Констракта

Еве како сопругата на славниот тенисер ја поддржа Констракта

реклама:Велигден со Стаф

Ана Ѓуриќ, попозната како Констракта и нејзината песна “In corpore sano” ќе се претстават вечерва во втората полуфинална вечер на изборот за песна на Евровизија.

Поддршката за српската претставничка е огромна.

Меѓу нејзините фанови е и сопругата на славниот Новак Ѓоковиќ, Јелена Ѓоковиќ.
– Имаме сјајна уметница оваа година на Евровизија. Гласајте за Србија! – напиша Јелена на Твитер.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------