Home INFO Еве како Вељко Ражњатовиќ беше пречекан во домот на Богдана (видео)

Еве како Вељко Ражњатовиќ беше пречекан во домот на Богдана (видео)

реклама:G Natural

Вељко Ражњатовиќ и неговата сопруга Богдана завчера го изговорија судбоносното ДА и направија веселба за паметење.

Младите ги испочитуваа буквално сите српски традиционални обичаи, па така Вељко со сватови отиде по невеста, пукаше во јаболко за да влезе во куќата кај младата…

Каква беше атмосферата во домот на семејството на Богдана, погледнете ОВДЕ

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------