Home INFO Погледнете го првиот танц на Вељко и Богдана Ражњатовиќ (видео)

Погледнете го првиот танц на Вељко и Богдана Ражњатовиќ (видео)

реклама:G Natural

Вељко Ражњатовиќ и Богдана Родиќ вчера се венчаа во Црквата Свети Сава во Белград, а потоа продолжија на свадбена веселба во луксузен хотел.

Со балони, огномет, разни ефекти и музика, младите го заиграа својот прв танц, кој беше модерен и помалку необичен!

Погледнете како тоа изгледаше

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------