Home INFO Еве кеко ја поддржаа Тамара нејзините колешки Карлеуша, Шерифовиќ и Беквалац /ФОТО/

Еве кеко ја поддржаа Тамара нејзините колешки Карлеуша, Шерифовиќ и Беквалац /ФОТО/

реклама:G Natural

По одличниот настап на полуфиналната вечер на Тамара на годинешниот „Евросонг“, поддршка за неа пристига од целиот балкан.

Нејзините колеги од Македонија на своите социјални профили не пропуштија да напишат пофални зборови а тоа го направија и дел од колешките во Србија.

Имено на своите Инстаграм профили со фотографии и поддршка се огласија и Јелена Карлеуша, Марија Шерифовиќ и Наташа Беквалац.

Тие постираа фотографии од настапот а и не го криеа задоволството и поддршката кон нашата петставничка. Видете и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------