Home INFO Со хаљина од која ѕиркаа тетоважите, елегантна и секси Рита Ора ги...

Со хаљина од која ѕиркаа тетоважите, елегантна и секси Рита Ора ги возбуди обожавателите /ФОТО/

реклама:Велигден со Стаф

Една од омилените музички ѕвезди со албанско потекло Рита Ора повторно предизвика лавина реакции и воздишки од нејзините фанови.

Таа се појави на забавата по повод Филмскиот фестивал во Кан во секси прилепен фустан од кој ѕиркаа нејзините тетоважи и истакнувајки ги своите гради.

Фановите не останаа рамнодушти и веднаш ја искоментираа пејачката дека зрачи со сексипил.

Ах секогаш купувам помал број! Со мини бикини Рита Ора ги…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------