Home INFO Еве кој е новиот фраер на сексапилната Ирина Шајк (фото)

Еве кој е новиот фраер на сексапилната Ирина Шајк (фото)

реклама:G Natural

Очигледно дека згодната руска манекенка конечно ја преболе нејзината голема љубов, актерот Бредли Купер со кој ја има ќерката Леа и продолжи понатаму.

Ирина Шајк била забележана од странските папараци за време на прошетка со Вито Шнабел, трговец со уметнички дела и син на познат германски режисер.

Овој дечко наводно е популарен благодарение на своите милиони, но врските со многу познати убавици како Мадалин Гене,Хајди Клум, Амбер Херд.

Манекенката се упатила кон неговиот стан и беше фотографирана пред неговата зграда.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------