Home INFO Еве на што троши пари Јелена Карлеуша за време на вонредна состојба...

Еве на што троши пари Јелена Карлеуша за време на вонредна состојба (видео)

реклама:G Natural

Српската пејачка секојдневно објавува фотографии и видеа од својот дом, додека со своето семејство е во самоизолација поради Ковид 19 падемијата.

Карлеуша се пофали со новата скапа занимација со која се почести, а потоа го сними и изненадувањето за своите ќерки.

Солариум за себе, а огромна трамполина за своите ќерки! Се има, се може!

Видеата погледнете ги ОВДЕ

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------