Home INFO Еве колку пари ќе изгуби Јелена Карлеуша поради раскинувањето на договорот со...

Еве колку пари ќе изгуби Јелена Карлеуша поради раскинувањето на договорот со Гранд

реклама:Велигден со Стаф

Поп дивата проблем со финснсиите, со оглед на тоа дека е сопруга на успешен фудбалер.

Па целиот кеш кои таа го заработува од нејзините настапи ги троши на гардероба.

Сепак и нејзината заработка е на завидно ниво, со оглед на тоа дека има многубројни настапи, а до неодамна добро заработуваше и како член на жири комисијата во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Според српските медиуми, цифрата која Јелена ја заработувала од учеството во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, изнесувала 300 000 евра.

По раскинувањето на договорот со Гранд, буџетот на пејачката ќе биде помал за горенаведената сума и тоа на годишно ниво.

Дал биле или не овие пари,додека е во брак со Душко може да ги троши на што сака затоа што во домашниот буџет не им се баш неопходни.

БОНУС ВИДЕО:
Јелена Карлеуша жешка и секси повторно здрма

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------