Home INFO Еве колку заработува Цеца Ражнатовиќ додека седи дома?!

Еве колку заработува Цеца Ражнатовиќ додека седи дома?!

реклама:Велигден со Стаф

Многу од јавните личности се активни на социјалните мрежи но и на Јутјуб каде што постојано ги објавуваат содржините поврзани за нив.

Меѓу нив е и Светлана Ражнатовиќ која е меѓу рекордерите на балканов на оваа платформа и има милион следбеници и на годишно ниво над милијарда прегледи на содржините на нејзиниот канал.

Според близок извор до пејачката таа заработува 150 000 евра само од Јутјуб за една година. Таа таму ги има поставено сите нејзини спотови, интервјуа како и нејзината свадба со Акан кој секојдневно и носат дополнителна заработка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------