Home INFO Со фотографија од Сања по породувањето, Слаткар и изрази љубов на својата...

Со фотографија од Сања по породувањето, Слаткар и изрази љубов на својата сопруга (фото)

реклама:G Natural

Во семејството на Марко и Сања стигн новиот член синчето Моша, а како што изјави раперот за празниците мајката и бебето ќе си дојдат дома.

Гордиот татко веќе ја сподели со фановите својата прва фотографија со синот, но не остана рамнодушен па на социјалните мрежи ја објави и Сања по породувањето изразувајки и љубов јавно.

Заради ситуацијата тие ќе останат изолирани без прослава и мекици кои што веруваме дека ќе бидат организирани веднаш штом помине вирусот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------