Home INFO Еве што изјавија Џенифер Лопез и Алекс Родригес по шокот за нивното...

Еве што изјавија Џенифер Лопез и Алекс Родригес по шокот за нивното раскинување

реклама:Велигден со Стаф

Откако вее неколку дена се шпекулира низ странските таблоиди дека Џенифер Лопез и Алекс Родригес раскинале сите чекаа официјална изјава од парот на оваа теме.

И додека Џеј Ло снима филм, а Алекс е на подготовки конечно се огласија на оваа тема:

„Сите извештаи се неточни. Работиме на некои работи“, рекле во заедничката изјава за магазинот „Пипл“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------