Home INFO Еве што изјави свекорот за Северина за наводниот развод

Еве што изјави свекорот за Северина за наводниот развод

реклама:Лето во Банско

Деновиве Северина повторно е топ тема во медиумите, овој пат со веста дека наводно се разведува од сопругот Игор Којиќ.

Гласините за разводот започнаа кога пејачката не се појави на концертот на својот свекор, пејачот Драган Којиќ Кеба. Српските медиуми од извори блиски до семејството Којиќ дознале дека парот наводно жестоко се скарал па затоа Северина и не се појавила на концертот, а во целата приказна беше вмешана и сопругата на Жељко Јоксимовиќ, новинарката Јована Јоксимовиќ.

“Многу сум среќен за концертот. Добри луѓе, ви благодарам за искрената размена на енергија. Што се однесува до Северина, во прашање е виша сила. Јас уште пред почетокот на концертот знаев дека не може да дојде бидејќи се разболе. За ништо друго не станува збор. Па таа подготви специјален стајлинг за концертот, но што да се прави. Секако ќе има друга прилика” – изјавил Кеба за српски Курир.

View this post on Instagram

Iza svakog ugla vreba @dragankojickeba ✌️

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------