Home INFO Шок во Гранд! Еве каков роденденски подарок доби Марија Шерифовиќ од директорот...

Шок во Гранд! Еве каков роденденски подарок доби Марија Шерифовиќ од директорот Саша Поповиќ (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Во вчерашната емисија од музичкото талент шоу „Ѕвездите на гранд“ покрај секогаш интересните ситуации и коментари со жирито, овој пат гледачите беа изненадени од „гестот“ на директорот на гранд продукција Саша Поповиќ.

Имено тој реши јавно да ја изненади пејачката Марија Шерифовиќ која што го прославуваше својот роденден, па како негов подарок на сцената беше донесена коза која што тој како што изјави ја крстил Бјонсе.

Марија во шок изјави дека подарокот ќе и го предаде на Карлеуша бидејки таа е борец за правата на животните.

Целото шоу можете да го видите тука!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------