Home INFO Еве што работела Брена пред да почне добро да заработува од пеење!

Еве што работела Брена пред да почне добро да заработува од пеење!

реклама:G Natural

Скоро сите јавни фаци пред да станат популарни и успешни во тоа што го работат се занимавале со дополнителна професија.
Најпознатата дадилка на естрадата од регионот е мега популарната Лепа Брена.

Кога започнала со студии во Белград, таа хонорарно работела како дадилка со цел да заработи за џепарлак и да им олесни на своите родители.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------