Home INFO Еве што разговараа Меган Маркл и Бијонсе (ВИДЕО)

Еве што разговараа Меган Маркл и Бијонсе (ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

“Луѓе, ве сакаме!” – и потврдила славната поп дива на Меган Маркл, по нивната средба на една филмска премиера.

Средбата на едни од најславните парови во светот беше толку интересна за медиумите, што веќе се потрудија да им прочитаат од усни и да го објават целиот разговор помеѓу Бијонсе, Џеј Зи, Меган Маркл и пронцот Хари.

Британците се лути поради однесувањето на Бијонсе кон војвотката. Наводно, прегратката била кршење на протоколот, а јавноста воопшто не била воодушевена ниту од останатиот дел од разговорот.

Целиот разговор изгледал отприлика вака:

“Бебето е прекрасно.Луѓе, ве сакаме” – рекла Бијонсе
“Како се близнаците?”- прашал принцот Хари.
“Не се овде, не доаѓаат секојпат со нас” – рекла Бијонсе, а Џеј Зи додал: “Останаа дома, но би сакале да се овде со нас”
“Најдобар совет кој можам да ви го дадам е секогаш да наоѓате време за себе”, ги советувал Џеј Зи новопечените родители.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------