Home INFO Еве со што се занимава новиот дечко на Лејди Гага (фото)

Еве со што се занимава новиот дечко на Лејди Гага (фото)

реклама:G Natural

Пејачката Лејди Гага е позната како некој кој љубоморно ја чува својата приватност.

Таа неодамна одлучи да објави фотографија со својот нов дечко, а со својата постапка ги изненади своите фанови.

Како што пренесуваат светските медиуми, станува збор за Мајкл Полански, инвеститор и директор на фондацијата која е фокусирана на наука, особено во областа на канцерот. Оваа фондација наводно “тежи” 600 милиони долари.

Мајкл дипломирал на Харвард.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------