Home INFO Нема да поверувате каква роденденска забава и приреди Кајли Џенер на својата...

Нема да поверувате каква роденденска забава и приреди Кајли Џенер на својата ќерка

реклама:G Natural

Ќерката на Кајли Џенер, Сторми, наполни две години.
Нејзината мајка се погрижи таа да има неверојатно луксузна роденденска забава, украсена со детали од лицето на девојчето.

За забавата да биде уште повпечатлива, Кајли изградила “Сторми парк” каде насекаде можел да се примети ликот на Сторми.

Дали можеби претерала? Проценете сами!

View this post on Instagram

favorite day of the year ⛈

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

#stormiworld ⚡️????

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------