Home INFO Еве во каков луксуз ужива Брена со семејството (видео)

Еве во каков луксуз ужива Брена со семејството (видео)

реклама:G Natural

Семејството Живојиновиќ е познато по луксузните патувања.

По посетата на Дубаи, Брена се префрли на уште поатрактивна дестинација, во луксузен хотел на Малдиви.

Таа ужива заедно со семејството и снаата Александра, а на социјалните мрежи редовно споделува детали од одморот.

View this post on Instagram

What a beautiful day❤️????????????

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------