Home INFO Еве зошто треба да се почитуваат сообраќајните знаци (видео)

Еве зошто треба да се почитуваат сообраќајните знаци (видео)

10
реклама:Лето во Банско

Почитувањето на сообраќајните знаци е неопходен фактор за безбедност.

Моторџија од Детроит ја научил оваалекција, но на потешкиот пат. Не внимавајки на знаците, тој влетал со својот мотор во свеж бетон.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------