Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фановите ќе ја распнат, Северина на удар од бројни негативни коментари… (фото)

Фановите ќе ја распнат, Северина на удар од бројни негативни коментари… (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Северина во роденденската честитка која што ја напиша посветена за нејзиниот пријател и соработник уметникот Димитрија Поповиќ додала и неколку фотографии кои таа со негова помош ги правела неодамна, на што следбениците и оние кои што ја пратат пејачката на Инстаграм полудеа.

Тие ја нападнаа пејачката дека е сатанист и дека не и личи тоа што го направила, а доколку сакате да ги читате праписките и коментарите на Севе погледнете ги на постот подолу…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------