Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фановите откриваат: Заврши романсата на Цеца Ражнатовиќ и Богдан?!

Фановите откриваат: Заврши романсата на Цеца Ражнатовиќ и Богдан?!

реклама:G Natural

Судејки според коментарите на фановите но и шпекулациите на српските медиуми, фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ изгледа раскинала со нејзиното девет години помладо момче бизнисменот Богдан.

Шпекулациите почнале откако приметиле дека таа ги избришала сте заеднички фотографии од својот Инстаграм профил кои изминатиов период ги обајвуваше од зимувањето и дружбите во кафеани.

Дали сепак ова се само злобни коментари или вистина Цеца повторно е сама за сега таа не се огласила.

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Љубовта цвета,првите љубовни фотки на Цеца Ражнатовиќ и Богдан

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------