Home INFO Фановите полудеа, Бекам се „фачка“ со друга во када (ФОТО)

Фановите полудеа, Бекам се „фачка“ со друга во када (ФОТО)

реклама:G Natural

По фотографијата која ја постираше Кортни Кокс поранешната ѕвезда на „Пријатели“ на социјалните мрежи каде под вода го држи Бекам за нога и таа е гола во када, таблоидите „побудалеа“.

Иако почнаа шпекулации дека поранешниот фудбалер има нова врска и прашањата каде е Викторија, сепак на трачевите им ставија крај и остатокот од фотографиите каде што се придружуваат и остатокот од актерите на ,,Модерно семејство”, и стана јасно дека сепак овие двајца им се гости во новите продолжениа.

View this post on Instagram

Too hot in the hot tub! #modernfamily

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------