Home INFO Фановите полудеа, Рики Мартин за новиот имиџ собра скоро милион лајкови (фото)

Фановите полудеа, Рики Мартин за новиот имиџ собра скоро милион лајкови (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Ѕвездата од деведесетите пејачот Рики Мартин живее далеку од јавноста но затоа е активен на социјалните мрежи и потојано објавува фотографии од неговиот приватен живот и секојдневие.

Она што го привлече вниманието на неговите следбеници и медиумите ширум светот беше неговата нова фотка каде што има бела брада, за која што голем дел од коментарите на фановите беа дека судејки според нив ова ке биде нов светски тренд.

Дали Рики ќе наметне нов тренд кај мажите да се бланшираат брадите ќе видиме, за сега вака му стои на Рики Мартин…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------