Home INFO ФАНОВИТЕ ПОЛУДЕА: Северина во друштво на најпопуларните актери ги поздрави од Њујорк

ФАНОВИТЕ ПОЛУДЕА: Северина во друштво на најпопуларните актери ги поздрави од Њујорк

реклама:G Natural

Хрватската пејачка Северина постојано е во центарот на вниманието, а медиумите не стивнуваат со трачевите поврзани со нејзинит брак и наводен развод.

И додека се шпекулира околу оваа тема Севе знае како да се забавува, па судејќи по фотографиите на нејзиниот Инстаграм таа навистина ужива.

Имено пејачката е во Њујорк со нејзиниот сопруг, па од таму објавија неколку фотографии на кои пресреќни присуствуваат на светската премиера на последната сезона на „Игра на тронови“.

Она што ги остави изненадени нејзините фанови беше и фотографијата со најпопуларната актерка на денешницата Емилија Кларк.

„Mother of Dragons“, напишала 46-годишната пејачка покрај фотографијата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------