Home INFO ЗАКАНИ И ПЦОВКИ: Повторно војна меѓу Јелена Карлеуша и газдата на ТВ...

ЗАКАНИ И ПЦОВКИ: Повторно војна меѓу Јелена Карлеуша и газдата на ТВ Пинк!

реклама:G Natural

Нов скандал и нова „војна“ помеѓу Жељко Митровиќ газдата на телевизија „Пинк“ и пејачката Јелена Карлеуша.

Откако пред само неколку месеци се смирија и Карлеуша после неколку години пауза се појави повторно на телевизијата на Жељко повторно скандалозно се скараа разменувајки неколку смс пораки полни со пцовки и закани.

Имено целата ситуација излегла од контрола кога Јелена забележала дека камерите на „ТВ Пинк“ неколку пати ја снимале Карлеуша на гробот на нејзината покојна мајка и тоа го емитувале во ударен термин.

Таа му пратила порака дека е присилена да го тужи него и неговата емисија „Папарацо лов“ бидејќи ја загрозувале нејзината и безбедноста на нејзиното семејство, пишала Карлеуша.

Целата конверзација таа ја објавила на својот Инстаграм па во продолжение ви ја пренесуваме во оргинал….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------