Home INFO Како е да си син на Брена, открива Стефан Живоиновиќ

Како е да си син на Брена, открива Стефан Живоиновиќ

реклама:G Natural

Се повеќе во медиумите се пишува за синот на пејачката Лепа Брена, Стефан.

Тој неодамна имаше интервју за списанието „Слободна далмација“ во кое раскажа за неговото детство и откри какви родители се Брена и Боба.

Тој сподели со читателите дека имал прекрасно детство како од бајките. Тој и неговите браќа имале можност да имаат се, да одат на егзотични патувања но и да немаат никакви забрани од родителите, нормално сето тоа оправдано од нивна страна.

Стефан од неодамна реши да ги следи и стапките на својата мајка, па започна своја пејачка кариера за што добива позитивни критики и милионски прегледи.

Тој рекол дека не бара често совети од Брена бидејки сака да биде свој, а како ќе продолжи ќе покаже неговиот нов хит кој е во најава.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------