Home INFO Фановите разочарани: Еве како Јелена Карлеуша изгледа на Инстаграм, а како без...

Фановите разочарани: Еве како Јелена Карлеуша изгледа на Инстаграм, а како без филтри (видео)

реклама:G Natural

На нејзиниот Инстаграм профил кој го следат над 2 милиони корисници, Јелена Карлеуша споделува фотографии на кои изгледа беспрекорно. Слаба, без вишок килограми на себе.. Но дали е ова вистинската Карлеуша?

Огромна фама се крена по настапот на поп дивата во Мостар, Босна, каде видно здебелената Карлеуша настапила пред публиката. Многумина беа разочарани од нејзиниот изглед во “живо”, кој, според присутните на концертот воопшто не е како оној на фотографиите.

Во преполниот клуб, Јелена настапи облечена во градник и припиени хеланки, а пред настапот објави фотографии на кои изгледа беспрекорно. Но луѓето кои дојдоа да ја видат, останале запрепастени од нејзината реална слика, па побрзаа да објават видеа од концертот, алудирајки на нејзиниот голем стомак, и видно здебелена фигура.

“Нема ни Р од рамен стомак, бутовите и се огромна, цело сало се тресеше” – беа само дел од коментарите на фановите.

Во продолжение, погледенте ги обработените фотографии на Карлеуша, и видеата објавени од присутните на концертот!

@jkmegadiva beznadezan slucaj 🥳⭐ #jelenakarleusa #fyp #fypシ ♬ original sound – karly&lt3

@jkmegadiva ti znas sta me pali 😚#jelenakarleusa #fyp #fypシ ♬ original sound – karly&lt3

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------