Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фановите шокирани, Едита повторно во секси разголено издание и цветчиња на градите...

Фановите шокирани, Едита повторно во секси разголено издание и цветчиња на градите (фото)

реклама:G Natural

Популарната пејачка Едита Арадиновиќ очигледно решила на своите следбеници на Инстаграм да им приреди малку поинаква забава и да можат сега веќе почесто да ја гледаат во секси и разголено издание.

Иако пејачката до пред извесно време не објавуваше никаква разголена слика од себе. по наводно грешната објава на фотка од под туш, Едита реши со следбениците да споделува и по нешто секси.

Па така повторно го сврте вниманието врз себе а ги воодушеви и фановите со нејзината последна објавена слика каде штое во мрежаст проѕирен фустан а градите покриени само со цветчиња.

Таа покрај објавената фотка напиша:
„-Упс, повторно тоа го направив“

Судејки по ова ќе има и следен пат…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------