Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ФАНОВИТЕ ШОКИРАНИ: Зошто Тијана Дапчевиќ се ишиша ќелава (фото)

ФАНОВИТЕ ШОКИРАНИ: Зошто Тијана Дапчевиќ се ишиша ќелава (фото)

реклама:Лето во Банско

Нашата пејачка Тијана Дапчевиќ ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи кога објави фотографија на која е ќелава.

Во описот таа појаснува дека оваа фотографија е од 1999 та година кога заполнало бомбардирањето врз Белград.

Тогаш била многу тажна бидејки неможела никако да им помогне на своите блиски.

„Само гледате на телевизија како некој фрла бомби кон сите ваши, и не можете ништо да направите. Никогаш повеќе да не се повтори “- додала Тијана.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------