Home INFO Фановите во дилема, дали Георгина партнерката на Роналдо носи долен веш или...

Фановите во дилема, дали Георгина партнерката на Роналдо носи долен веш или не?! (фото)

реклама:G Natural

Сексипилната Георгина повторно предизвика многу реакции и коментари објавувајки уште една семејна фотографија од нејзиниот дом каде што заедно со Роналдо и децата го минуваат карантинот.

Овој пат тие се бањаат заедно во базен но она што сите го забележаа е сексипилната убавица која по се изгледа нема долен костим за капење, па веднаш почнаа да ја критикуваат дека пред децата е гола.

Сеуште нема реакција од ГЕоргина која што ќе ја открие оваа дилема, а спорната фотографија е оваа…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------