Home INFO Јелена Карлеуша бесна: Без разлика дали сум со него тоа е моја...

Јелена Карлеуша бесна: Без разлика дали сум со него тоа е моја работа…

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша постојано е на мета на медиумите и секојдневно е актуелна со лоши и добри трачеви поврзани со нејзината кариера и приватен живот.

Пејачката завчера направи спектакуларно концертно он-лајн издание за своите фанови кое навистина беше по светски стандарди и ги воодушеви сите со идејата, кореографиите и костимите.

Јелена Карлеуша со секси костими направи спектакуларен он-лајн концерт (ВИДЕО)

Но, од друга страна пејачката и понатаму се соочува со криза во својот брак која што започна со аферата со фудбалерот Огнен Врањеш, а се продлабочува со корона карантинот каде што постојано се сите заедно во својот дом во Белград, велат извори блиски на семејството.

Во едно од интервјуата Јелена за бракот со Душко сеуште не открива многу па и овој пат изјавила:

-„Не ми се верува колку многу луѓе си даваат право да се занимаваат со мојот брак.
Без разлика дали сум со него или не, дали направивме или не направивме нешто, тоа е моја работа. Никој не може да знае освен јас и моето семејство. Грижете се за вашите проблеми, јас ќе се грижам за моите“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------