Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Распеано и разиграно, Анастасија Ражнатовиќ го прослави својот роденден а Цеца и...

Распеано и разиграно, Анастасија Ражнатовиќ го прослави својот роденден а Цеца и Вељко и запеаа по една (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ вчера во нивната вила во Белград со блиски пријатели и роднини го прослави својот 22 роденден.

Дека секогаш е весело на нивните прослави тоа многу пати сме го пишувале и објавувале, како изгледаше родеднската забава вчера кога Цеца запеа една од нејзините песни можете да видите на видеото кое што тие го објавија на Инстаграм.

View this post on Instagram

Ceca zapevala na Anastasijinom rođendanu!

A post shared by Portal Telegraf.rs/JETSET (@telegraf_jetset) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------